Home Motors AC Motoren FCM 160L-4/HE obsolete, replaced by IE2AC16L4024 Motor
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
Click to enlarge
AC Motoren
AC Motoren FCM 160L-4/HE obsolete, replaced by IE2AC16L4024 Motor
Elektromotor
SKU: FCM 160L-4/HE obsolete, replaced by IE2AC16L4024 Category: Motors
Brand
AC Motoren
Weight
1
GET A PRICE
Related products
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
OSLV Italia 9901026 / 12V Motor
Motors
Scheibenwischermotor
Ducati 4126.18.25.DA Motor
Motors
Motorkondensator 16 uF 250 V
Ducati 416.10.29.10 Motor
Motorkondensator
Ducati 416.10.97.Z3 Motor
MOTORKONDENSATOREN
Baumüller GDM120N-44U2102 0528/0750 Motor
Scheibenläufermotor
OSLV Italia 9906161 Motor
Scheibenwischermotor
Baumüller 00384412 Motor
Scheibenläufermotor
Neri Motori M63C4-B3 Motor
NERI 1-Phasen-Motor mit Betriebskondensator 1x230V-50Hz 0,13 kW 1300 rpm IP55 Bauform B14-Flansch fi 90mm ca.4,5 kg(wie SN 13004813001)