Home Sensors Bd Sensors DMK457-592-1500-1-5-TT3-100-1-1-2 -000 Sensor
Lutze 198038.1000 Sensor
Click to enlarge
Bd Sensors
Bd Sensors DMK457-592-1500-1-5-TT3-100-1-1-2 -000 Sensor
DRUCKMESSUMFORMER BD SENSOREN
SKU: DMK457-592-1500-1-5-TT3-100-1-1-2 -000 Category: Sensors
Brand
Bd Sensors
GET A PRICE
Related products
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1100S Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Monitran MTN/1120 Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Monitran MTN/1109IC Accelerometer
Inficon VGC 403 Sensor
vacuum sensor controller
Micro-Epsilon (Eltrotec) 4114001 DT3300 Sensor
Multifunction Controller Single-channel electronics for eddy current displacement sensors, with integrated LC-grafic display, aluminium housing, Output: 0-10 Volt and current output 4 - 20 mA, feeding +/-12 VDC / 100 mA and 5.2 VDC / 220 mA