Lutze 198038.1000 Sensor
Click to enlarge
Bd Sensors
Bd Sensors old code 780-1003-E-2-3-N11-100-1-070 new code 780-1003-E-1-3-N11-100-1-070 Sensor
DRUCKSENSOR
SKU: old code 780-1003-E-2-3-N11-100-1-070 new code 780-1003-E-1-3-N11-100-1-070 Category: Sensors
Brand
Bd Sensors
GET A PRICE
Related products
Lutze 198038.1000 Sensor
Micro-Epsilon (Eltrotec) 4114001 DT3300 Sensor
Sensors
Multifunction Controller Single-channel electronics for eddy current displacement sensors, with integrated LC-grafic display, aluminium housing, Output: 0-10 Volt and current output 4 - 20 mA, feeding +/-12 VDC / 100 mA and 5.2 VDC / 220 mA