Home No category Chinfa Electronics TYP: DRA480-24A.
Husco Z811-13-R3/8
Click to enlarge
Chinfa Electronics
Chinfa Electronics TYP: DRA480-24A.
SKU: TYP: DRA480-24A. Category: No category
Brand
Chinfa Electronics
Weight, kg
1
GET A PRICE
Related products
Westermo TDW-33 V24/RS-232-C
Mean Well DC12V.8A
No category
dimmer
Westermo TDW-33 V24/RS-232-C
Bender B91080003 O-Ring
No category
DEVICE, MONITORING
Ringfeder RFN 7015.0
Spannring
Mean Well A301-1K7-F3
Power inverter 12V/230V 50Hz 1700W
Ringfeder N148 – Pb82
Elastischer Zwischenring
Mean Well 31 513
Mean Well DRP-480S-24
(MeanWell DRP-480 DIN-Schiene L5157 / SNT DIN-Schiene 480W 24V/20A)
Mean Well 470550 PWM 24V 1CH