Home Electricity and electronics Mean Well CLG-150-48A Power supply
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well CLG-150-48A Power supply
LED Power Supplies 153.6W 48V 3.2A