Home Electricity and electronics Mean Well HLG-150H-24A Power supply
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well HLG-150H-24A Power supply
LED Power Supplies 151.2W 24V 6.3A 90-305VAC IP65 Rated