Home Electricity and electronics Mean Well HLG-80H-48A Power supply
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well HLG-80H-48A Power supply
LED Power Supplies 48V 1.7A 81.6W IP67 OCP adj in pot