Home Electricity and electronics Mean Well MDR-100-12 Power supply
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well MDR-100-12 Power supply
DIN Rail Power Supplies 90W 12V 7.5A