Home Electricity and electronics Mean Well RSP-2400-12 Power supply
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well RSP-2400-12 Power supply
Switching Power Supplies 2000.4W 12V 166.7A ACTIVE PFC FUNCTION