Home Electricity and electronics Mean Well SD-150D-24 Converter
Westermo 3621-0110 / DDW-120
Click to enlarge
Mean Well
Mean Well SD-150D-24 Converter
MeanWell SD-150 DC/DC-Wandler case
L8541 / DC/DC-Conv 72-144V:24V 6,3A 151W