Home Sensors Takex UM-T100DS Sensor
Awaiting product image
Click to enlarge
Takex
Takex UM-T100DS Sensor
Ultraminiatur-Embedded-Verstärker Fotosensoren
SKU: UM-T100DS Category: Sensors
Brand
Takex
Weight, kg
1
GET A PRICE
Related products
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1100ISC Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1100S Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Monitran MTN/1107C Accelerometer
Monitran MTN/1100W Accelerometer
Monitran MTN/1100 Accelerometer
Micro-Epsilon (Eltrotec) 2903155 EC3 Cable
Monitran MTN/1100SC Accelerometer
Micro-Epsilon (Eltrotec) 4114001 DT3300 Sensor
Multifunction Controller Single-channel electronics for eddy current displacement sensors, with integrated LC-grafic display, aluminium housing, Output: 0-10 Volt and current output 4 - 20 mA, feeding +/-12 VDC / 100 mA and 5.2 VDC / 220 mA