Home Sensors Takex UM-T100DTP Sensor
Takex
Takex UM-T100DTP Sensor
Ultraminiatur-Embedded-Verstärker Fotosensoren
SKU: UM-T100DTP Category: Sensors
Lutze 198038.1000 Sensor
Fotek C-6-110VAC Sensor
Sensors
Sensor-Controller
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1120 Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Monitran MTN/1100SW Accelerometer
Beschleunigungssensoren
Monitran MTN/1100IW Accelerometer
Monitran MTN/1107IC Accelerometer
Monitran MTN/1100ISC Accelerometer
Monitran MTN/1100TC Accelerometer
Micro-Epsilon (Eltrotec) 4114001 DT3300 Sensor
Multifunction Controller Single-channel electronics for eddy current displacement sensors, with integrated LC-grafic display, aluminium housing, Output: 0-10 Volt and current output 4 - 20 mA, feeding +/-12 VDC / 100 mA and 5.2 VDC / 220 mA