Home Sensors Takex UM-T100TP Sensor
Takex
Takex UM-T100TP Sensor
Ultraminiatur-Embedded-Verstärker Fotosensoren
SKU: UM-T100TP Category: Sensors
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1100 Accelerometer
Lutze 198038.1000 Sensor
Monitran MTN/1107IC Accelerometer
Sensors
Beschleunigungssensoren
Inficon VGC 403 Sensor
vacuum sensor controller
Monitran MTN/1170 Accelerometer
Monitran MTN/1109IC Accelerometer
Micro-Epsilon (Eltrotec) 4114001 DT3300 Sensor
Multifunction Controller Single-channel electronics for eddy current displacement sensors, with integrated LC-grafic display, aluminium housing, Output: 0-10 Volt and current output 4 - 20 mA, feeding +/-12 VDC / 100 mA and 5.2 VDC / 220 mA