Home Motors Dietz-Motoren FDR132M-170/4-2, Nr:779192 Motor
Awaiting product image
Click to enlarge
Dietz-Motoren
Dietz-Motoren FDR132M-170/4-2, Nr:779192 Motor
3-Phasen-Motor
SKU: FDR132M-170/4-2, Nr:779192 Category: Motors
Brand
Dietz-Motoren
Weight, kg
1
GET A PRICE
Related products
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
Ducati 4.16.17.74 Motor
Motors
Motorkondensator
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
Nord SK52 VLL80LX/ 4 TF Motor
Motors
MOTOR ENG CYLINDER
Neri Motori M63C4-B3 Motor
NERI 1-Phasen-Motor mit Betriebskondensator 1x230V-50Hz 0,13 kW 1300 rpm IP55 Bauform B14-Flansch fi 90mm ca.4,5 kg(wie SN 13004813001)
Lutze 700490 (00999) VPE= 10 Stück Motor
3 X 500 V AC /0,5-4 KW Motor compensation capacitors
Ducati 416.10.29.10 Motor
Motorkondensator
Dropsa 0400114 Motor
ZYLINDER-LUFT MOTOR ZYLINDER
OSLV Italia 9901026 / 12V Motor