Home Motors Dietz-Motoren FDR 90S/4P.1.1KW 1410/1720 RPM 50/60HZ Motor
Awaiting product image
Click to enlarge
Dietz-Motoren
Dietz-Motoren FDR 90S/4P.1.1KW 1410/1720 RPM 50/60HZ Motor
MC-NO 169117 ELECTRIC MOTOR
SKU: FDR 90S/4P.1.1KW 1410/1720 RPM 50/60HZ Category: Motors
Brand
Dietz-Motoren
Weight, kg
1
GET A PRICE
Related products
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
Ducati 416.10.29.10 Motor
Motors
Motorkondensator
Nord zRJ-TB-TRAMOT Motor
Ducati 416.17.12SA Motor
Motors
Motorkondensator
Ducati MKP35-10-FO-UL Motor
Neri Motori M63C4-B3 Motor
NERI 1-Phasen-Motor mit Betriebskondensator 1x230V-50Hz 0,13 kW 1300 rpm IP55 Bauform B14-Flansch fi 90mm ca.4,5 kg(wie SN 13004813001)
Nord SK52 VLL80LX/ 4 TF Motor
MOTOR ENG CYLINDER
Ducati 16170391 Motor
KONDENSATOR, MOTORLAUF
OSLV Italia 9901026 / 12V Motor